Skip to main content
Life is better at the pool

Life is better at the pool Cashback

🏡 Huis & Tuin
Tot 1,50% Cashback
Actieve Partner
Registratie: ± 24-48u Goedkeuring: ± 30-60 dagen

Hoe werkt cashback bij Life is better at the pool?

Stap-voor-stap uitleg over tracking, goedkeuring en uitbetaling

Wanneer je shopt bij Life is better at the pool via Cashback Nederland, ontvang je 1,50% van je orderbedrag terug op je account. Wij ontvangen een marketingcommissie van de aangesloten webshop voor het aanbrengen van jouw aankoop en delen het overgrote deel hiervan direct met jou als cashback in euro's (€).

1

Start met een leeg winkelmandje & klik door

Zorg dat je winkelmandje leeg is, schakel adblockers tijdelijk uit en klik op 'Activeer Cashback' om de unieke meetlink naar Life is better at the pool te activeren.

2

Accepteer de meetcookies op Life is better at the pool

Accepteer cookies op de website van Life is better at the pool. Dit is technisch vereist om jouw order via het officiële affiliate netwerk veilig aan je account toe te wijzen.

3

Bestel direct in hetzelfde venster

Voltooi je betaling in dezelfde browsersessie zonder tussentijds andere websites of niet-aangesloten kortingscodesites te bezoeken.

4

Automatische registratie & SEPA-uitbetaling

Binnen 24 tot 48 uur staat de transactie als 'In behandeling' in je dashboard. Na afloop van de retourtermijn (30 tot 60 dagen (afhankelijk van de wettelijke retourtermijn)) wordt het saldo 'Goedgekeurd' en vraag je vanaf € 10,- een gratis SEPA-uitbetaling aan (verwerkt op di & do, binnen 1–2 werkdagen op je IBAN).

Geen punten, maar echt geld op je rekening

Bij Cashback Nederland spaar je geen punten of cadeaubonnen, maar echt geld in euro's (€). Vanaf € 10,00 goedgekeurd saldo vraag je eenvoudig een gratis SEPA-bankoverschrijving aan (vaste uitbetalingsbatches op dinsdag en donderdag).

Rekenvoorbeeld Besparing bij Life is better at the pool

Bij Life is better at the pool spaar je 1.5% cashback over het netto aankoopbedrag.

€ 50,00+ € 0,75Netto op je IBAN
€ 100,00+ € 1,50Netto op je IBAN
€ 250,00+ € 3,75Netto op je IBAN

Slim besparen bij Life is better at the pool (Huis, Tuin & Wonen)

Tips en aandachtspunten voor maximale commissie

Grote Meubelorders = Aanzienlijk Voordeel

Bij interieuraankopen en meubels bij Life is better at the pool loopt het orderbedrag snel op. Een paar procent levert direct tientallen euro's op je bankrekening op.

Langere Levertijden bij Maatwerk

Houd er rekening mee dat bij meubels met levertijd de goedkeuringstermijn bij Life is better at the pool pas start ná de definitieve levering bij jou thuis.

Zakelijke & Particuliere Aankopen

Bestellingen dienen geplaatst te worden via de consumentenwebshop van de merchant voor geldige cashbackregistratie.

Bij grote leveringen start de wettelijke zichttermijn op de dag van bezorging aan huis bij Life is better at the pool.

Kortingscodes & Acties

Combineer acties met je cashback voor dubbel voordeel

Geen losse kortingscodes nodig

Je ontvangt de reguliere cashbackvergoeding direct op elke goedgekeurde aankoop bij Life is better at the pool.

Veelgestelde Vragen over Life is better at the pool

Q: Wanneer start de goedkeuringstermijn bij meubels van Life is better at the pool?

De goedkeuringstermijn start op het moment dat Life is better at the pool de meubels of tuinartikelen daadwerkelijk bij jou heeft afgeleverd.

Q: Krijg ik ook cashback op montage of bezorgkosten bij Life is better at the pool?

De cashback geldt voor de aankoopwaarde van de meubels en accessoires zelf; eventuele externe montageservices vallen hier buiten.

Q: Geldt de cashback bij Life is better at the pool op maatwerkartikelen (zoals gordijnen of verf)?

Ja, zolang het bestelproces volledig online via de webshop wordt afgerond, ontvang je cashback op je maatwerkbestelling.

Over Life is better at the pool & het assortiment

Benieuwd naar het actuele aanbod en de kenmerken van deze webwinkel? Hieronder lees je meer over Life is better at the pool.

Welkom bij 'Life is better at the pool', jouw ultieme bestemming voor alles wat je nodig hebt rondom jouw zwembad in huis en tuin. Of je nu op zoek bent naar nieuwe accessoires voor je huis of innovaties voor in de tuin, ons assortiment is geselecteerd om jouw leven rondom het zwembad te verrijken. Van robuuste zwembadafdekking tot stijlvolle ligstoelen en alles daartussenin, wij hebben het allemaal.

Onze producten zijn van hoge kwaliteit en ontworpen om elke spetterende dag aan het water nog beter te maken. Elk product in ons assortiment is zorgvuldig gekozen op basis van duurzaamheid en stijl, zodat je tuin er altijd prachtig uitziet en je optimaal kunt genieten van jouw tijd bij het zwembad. Denk hierbij aan comfortabele zwembadspeelgoed voor de kinderen en spa-artikelen voor ultieme relaxmomenten.

Ontdek de nieuwste trends en producten om jouw eigen paradijs te maken. Onze deskundige medewerkers staan klaar om advies te geven en helpen je graag bij het maken van de beste keuze. Maak van jouw tuin een verlengstuk van je huis en geniet elke dag van een vakantiegevoel, want bij 'Life is better at the pool' begrijpen we dat het leven beter is bij het water.

Info & Voorwaarden

Cashback Spelregels

  • Cashback wordt berekend over het netto aankoopbedrag exclusief BTW en verzendkosten.
  • Gebruik van niet-aangesloten kortingscodes kan de commissie overschrijven.
  • Zorg dat cookies van derden zijn ingeschakeld vóór het doorklikken.
  • Registratie verschijnt doorgaans binnen 24 tot 48 uur in je account.

Vragen over Life is better at the pool?

Ons team staat voor je klaar als je vragen hebt over tracking of registratie.

Klantenservice